Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lassan két napja nálunk lévő...

Lassan két napja nálunk lévő aranyhörcsög?

Figyelt kérdés

Nem tudtam kiállni, ezért ketrecen kívül (kezemet nem raktam a ketrecen belülre) kínáltam meg szotyival, és elfogadta. Utána másnap megpróbáltam úgy, hogy benyújtottam a kezemet, de úgy is elfogadta. De azért ugye ezzel nem befolyásoltam azt, hogy ne szokjon meg bármit is?:o

Valamint...:


- Mikor kezdhetem el kézhez szoktatni?

- Hogyan kell kézhez szoktatni(Hogyan szoktassam meg magam vele)? Saját tapasztalatok? =o

- Néztem videót ezzel kapcsolatban, és úgy csinálta a gazdi, hogy berakta a kezét, hagyta megszagolgatni. Írták, hogyha félénk, nem megy oda akkor próbálni kell stb... De arról nem írtak, hogy mi van, ha megharap? Lehetséges? Viszont utána azt csinálta, hogy ételt tett a kezébe és úgy rakta be a ketrecbe.



2013. ápr. 13. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
megállni* :3
2013. ápr. 13. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gond, hogy benyúltál. Még jó is, mert ha elvette a kezedből, az azt jelenti, hogy nem fél. :) Kézhez szoktatni egy héttel a vásárlás után már elkezdheted. Először csak a két ujjaddal fogj egy kis kaját (mag, sajt), és add oda neki. Utána később már a tenyered közepébe is teheted a kaját, és ha felmászik rá érte, akkor már nyert ügyed van. :D Valószínűleg, sokszor meg fog harapni az elején. :S Ha valami idegen szagot érez a kezeden, ha megijed, ha sarokba szorítva érzi magát, ha nem jól fogod, vagy ha elege lesz belőled, ha felkelted. Ezeket mellőzd, különben nagyon harapóssá válik majd.
2013. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi!! Most még kicsit ijedős, meg minden hangtól megrezzen. Bár.. Nem csodálom, hisz idegen még neki.:)
2013. ápr. 13. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd megszokja. :) Beszélj hozzá sokat, hogy a hangodat már most megszokja. Az enyém ha hallja a hangomat, már jön is elő a helyéről. :D
2013. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!