Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A mókust bele lehet tenni...

Kicsimelcsi kérdése:

A mókust bele lehet tenni gömbbe, sétáltatni nem lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik. Vannak ezek a hörcsöggömbök,és nem tudom bele lehetne e őt tenni,had szaladgáljon benne,esetleg lehet e hámot tenni rá,és akkor nem tudna elszökni,nagyon hülye ötlet?

2013. ápr. 14. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem,hogy bele lehet tenni a mókust,hisz azt a gömböt,kis állatokra találták ki,nem akkorára mint egy mókus!Na meg a hám, mókusra valót nem hiszem hogy találsz,max tengeri malacra ami való azt rá tudod tenni
2013. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van vadászgörény gömb is :),csak nem tudom mennyire élvezné...lehet hogy nem,de lehet hogy igen hogy szaladgálhat lent a füvön,vagy bárhol...de kínozni nem akarom
2013. ápr. 14. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
az ilyen gömb minden állatnak kínzás, ne vegyél neki.
2013. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
rakd bele, azt vagy megdöglik vagy nem, majd kiderül
2013. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neki az lenne a legjobb, ha fákon ugrálhatna. :/ Így igazából mindegy, mit csinálsz vele. Ha sok pénzed van, építs be neki a helyére egy jó szétágazó faágat! annak nagyon fog örülni. Ja és ha kint nem is, de egy szobában engedd el (persze legyen mókusbiztos, nehogy kárt tegyen magában)!
2013. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!