Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jól tartom a...

Szerintetek jól tartom a tengerimalacaimat? Mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Két nőstény malacom van. A ketrecük 80*45 cm, de bővítve van, még egy ugyanekkora területtel és egy hídon tudnak átmenni egyik területből a másikba. Széna mindig van előttük, zöldséget vagy gyümölcsöt naponta kétszer kapnak, és versele laga cavia crispy tápot kapnak. Erről azt olvastam, hogy nem is rendes táp, csak nasi. Ez igaz? Milyet vegyek, ami hasonló árban van és jó? Esetleg keverve halywooddal jó? Arról hallottam jót és rosszat is. A többi versele laga táp túl drága, nem biztos hogy mindig tudnék olyat venni. Alomnak faforgács van, hetente kétszer takarítom. Ha valamit változtatnom kéne, akkor írjátok le, mert a legjobbat akarom nekik.

2013. ápr. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is van malackám! És megkell mondjam, hogy igen, jól tartod őket! Jól megoldottad a hidas ötletet, lehet én is kipróbálom! :) Az ételükről pedig: Igen nasi, de a hollywood nagyon jó, föleg ezzel versele laga cavia crispy keverev! Ajánlom még a Vogel-t! Kifejezetten tengeri malacnak van! Kérlek írj nekem privátba, értek a kismelősökhöz, tudok többet is segíteni: Nóri1315
2013. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Áh, túl jó dolguk van:D
2013. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kint szoktak szaladgálni? Amúgy szerintem jó dolguk van, én is hasonlóképpen tartom az enyémeket :)
2013. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szobámban szoktak minden nap.
2013. ápr. 15. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
teljesen!!! nekem is van két malim és örülök hogy más is gondoskodik a malacairól mert sajna sokan nem :(
2013. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!