Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vakarózik a hörim mitől...

Vakarózik a hörim mitől lehet? Sajna nincs a közelben állatorvos. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bolhas, rühes, allergiás az alomra, hirtelen ilyen tippjeim vannak, de jobb lenne az orvos
2013. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csajok2001 ***** válasza:
Fürdesd meg!és vegyél bolhairtószert!
2013. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló egyik tippjét sem csinálnám meg. A fürdetéstől megfázhat, a bolhairtó pedig nem hiszem, hogy egészséges egy ilyen kis szem hörcsögnek. Szerintem vált almot, mert lehet, hogy a forgácsra allergiás.
2013. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

VEdd elő a házban található legjobb fényképező gépet, egy fehér papírt, és egy használt fogkefét.

Jó fényviszonyok között tedd a lapra a hörit, fésüld át a bundáját, és ami kijön belőle fotózd be. Kinagyítva látod hogy van-e lába... Ha kell, át tudod küldeni valamelyik dokinak, aki megmondja mit tehetsz a hörire. Ha a bőrén látsz valamit, azt is be lehet fotózni.

Remélem semmmi komoly. :)

Ha viszont kell a doki, mert pl. gomba gyanús, akkor érdemes utazni egy egzotikus végzettségű dokiig. A többi nem nagyon ért a hörikhez.

2013. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Persze ha úgy van elvinném de csak ha tényleg muszáj mert legközelebb is vagy 70-80 km-re van hörikhez értő állatorvos.
2013. ápr. 16. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
enyém akkor kezdett vakarózkodni mikor almot váltottam egy porosabb fajtára mert épp csak olyan volt a boltban...azóta boltot váltottam és már nem poros a forgács és már a kis Szörpikém sem vakarózik :)
2013. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!