Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kopasz Tengerimalacomnak...

Kopasz Tengerimalacomnak kihullott az összes foga! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Üdv, reggel észrevettem, hogy nem nagyon eszi az almát, amit máskor másodpercek alatt megesz a malacom. Megnéztem, és hát csak 2 metszőfoga volt meg,alul 1 ami még vérzett is. Nem tudom mit tegyek! reszeltem neki almát, a szénát még eszi, de nagyon remegett szegény mint a nyárfalevél, visszanőhet neki a foga? Vagy már tuti hogy elpusztul? :(
2013. ápr. 16. 16:04
 1/2 poet1 ***** válasza:
fog nem tud visszanőni. Legjobb ha dokihoz mentek hamar
2013. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak letört, akkor visszanő pár hét alatt, de addig is életben kéne tartanod... Ahhoz meg mindennap kell ennie...

Szóval a tápjából a zöld rudacskákat törd most össze, és vízzel pépesítsd fel, és úgy add elé a kaját.

Egzotikus állatorvosnál kaphatsz neki való zöld por alapú tápszert. A táp összetörve nem elég tömény hosszútávon.

Critical Carre, vagy Trovet Recovery kellene bele.

A remegés könnyen lehet, hogy az alacsony vércukor tünete: azaz rettenet éhes...

Ha elérhető nektek, itt találsz egy nagyon jó rágcsálós doktornénit:

[link]

Mivel nem eszik, jó lenne, ha megnézné, hogy van-e más baja is. (Lehet hogy a hátsó fogai miatt nem tud enni, és attól tört ki az első, vagy csak sebes a szája, és fájdalom csillapító mellett szépen enne a maradék fogával...)

2013. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!