Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akinek volt dzsungáriai...

Akinek volt dzsungáriai törpehörcsöge, de már meghalt, volt valami előjele?

Figyelt kérdés
Úgy értem, volt-e daganata, lefogyott-e, "megcsúnyult-e" a teste, meg ilyesmik. Az enyém most 2 év 4 hónapos, s nagyon csúnyán néz ki, azért kérdezem, hogy minden hörcsögnek ilyen sokat kell szenvednie a halála előtt? :/
2013. ápr. 20. 17:42
 1/10 Üveges válasza:
Az enyémen nem láttam semmit, maximum azt, hogy kicsit meghízott.Ez 3 éves korában volt.
2013. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Enyém 1 évesen halt meg, tavaly májusban leesett az emeletről, elvittem orvoshoz, októberben halt meg:( szerintem ez az esés rövidítette meg az életét, mert semmit nem vettem rajta észre:(
2013. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egyik hörim (nőstény) 2,5 évig élt. Ebből az utolsó 3 hónapban valami daganat lett az oldalán. Mivel doki nem tud vele mit csinálni, úgy élte életét. De nem fájt neki, meg semmi. Alvás közben pusztult el. A másik hörim (hím) simán csak megint öreg volt, szintén 2,5 éves. Ő is álmában halt meg. A harmadik hörim (hím) 6 hónaposan pusztult el, de nem tudom, hogy mitől. Mikor hazaértem a suliból, láttam, hogy csak fekszik. Meg sem mozdult, csak nyögött. Egy órán keresztül simogattam, elkezdett rángatózni, mintha nyújtózkodna, utána pedig nem mozdult többé. :'( A kezemben pusztult el, pedig olyan kis fiatal volt. :( A régebbi hörcsögeim idősek voltak, de nem volt semmi betegségük, csak megöregedtek.
2013. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyémnek sem volt semmi előjele, 3 éves volt és örökre elaludt...
2013. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az enyém nem törpehöri volt, de nagyjából ugyanazok... Ő szenvedett, először csak étvágytalanná vált, többet aludt, később már imbolyogva járt és sírt is :(
2013. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja, és kb. 1,5 éves volt, 3 napig tartott ez...
2013. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egyik délután még javában tekerte a mókuskerekét, másnap meg már meg volt halva :'(
2013. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
egyszer csak fogta magát azt megdöglött, kész
2013. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem több ilyen hörim is volt.általában vagy semmi jelét nem mutatta hogy baja lenne vagy teljesen lelassul,nem evett és nem ivott
2013. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az enyémet megette a cicám,mert apa elfelejtette a tetőt elhúzni a ketrecükön:S

Amúgy most tüskés egereim vannak,az egyik nemrég ment el,3éves és 1-2 hónapos volt.Nem evett,nem ivott,elhasalt a forgácson és nagyon lassan lélegzett.Elvittem orvoshoz,a doki megnézte,multivitamon koktél injekciót akart neki adni,de mire felszívta a fecsibe már elment szegény :((

2013. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!