Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom hogy hasas-e a...

Jandesz1996 kérdése:

Honnan tudom hogy hasas-e a nyulam?

Figyelt kérdés
Kaptam kettő nőstény (TESTVÉR) nyulat, csak az egyik bak lett, véletlen.Kb. egy hétig tépte magáról a szőrt és fészket is épített de egy hete már azt sem.

2013. ápr. 22. 16:53
 1/4 s.Dodo válasza:
A legjobb lenne, ha állatorvossal megnézetnéd! Rakd őket külön, mert a bak megtámadhatja a kicsiket ha születnek, a nőstény meg védelmezi, és a nyuszi harcból az egyik nagyon pórul jár. 29 napra ellik a törpenyuszi. Hasát nyomkodd, nagyon óvatosan, ha érzel benne golyócskákat, akkor lesznek kisnyuszik. ám sokszor nem hozzá értő ember nem érzi, ezért jobb az állatorvos. figyeld meg.. látsz rajta változást? más, szokásaitól eltérő dolgok? hangulat? ha teljesen eltér a megszokottól, lehet hogy az. sosem jó ha a testvérek összeszűrik a levet...mindenképpen, tartsd külön őket!
2013. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 24. 16:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett hasas :(
2013. máj. 1. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom régi a kérdés, de mivel testvér nyulak voltak, inkább örülnék hogy nem lett vemhes, mert az utódok valószínűleg nem lettek volna egészségesek a vérfertőzés miatt.
2018. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!