Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvittem a kutyámat fedeztetni...

Elvittem a kutyámat fedeztetni de nem ragadtö össze a kannal, lehet atól függetlenül hasas?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Inkább ivartalaníttatni vinnéd el vagy keresnél neki egy normálisabb gazdát! Ha tenyésztő lennél, nem itt érdeklődnél, vagyis ha csak nincsenek meg a kellő eredmények, csupán egy mocskos szaporító vagy.
2013. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Tenyésztő vagy? Tenyészszemle, egészségügyi szűrések rendben vannak? Ha nem, akkor nagyon remélem nem lett vemhes a kutyád.
2013. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Miért lenne valaki mocskos szaporító, csak mert kiskutyát szeretne? Unalmas már ez a sok vinnyogás.
2013. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok én semmien mocskos szaporító. :/ Egyébkén két törzskönyvezett kutyáról van szó, mellesleg családtagoknak lenne szétosztogatva.
2013. ápr. 15. 20:03
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Akkor tessék elmenni menhelyre, gyepire dolgozni, utána esetleg nem untatna ennyire az, hogy valaki ellenzi az alja szaporítók munkáját. Miért is kell még több keverék kutya? Mond csak meg, kérlek, kedves #3-as válaszoló!
2013. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, még mindig nem válaszoltál, tenyészszemlék, szűrések, kiállítási eredmények rendbe vannak? Kölyköknek kikéritek a tk-et?
2013. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha nem dugtak, akkor sajnos kizárt, hogy vemhes legyen a kutyád. Szexuális aktus nélkül utoljára Máriának sikerült teherbe esnie a történelem során.
2013. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben van a kutyusokkal, és igen meglessz a törzskönyvük a kiskutyáknak is.
2013. ápr. 15. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem az olyanoktól kerül a menhelyre a kutya, akik a rokonoknak "gyártanak" kölyköket. A törzskönyv nem tesz egyetlen gazdit sem angyallá. A mi befogadott foxinkat is a törzskönyve ellenére engedték szabadon az erdőben.
2013. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 urkunde ***** válasza:
45%

Már nagyon langyos ez a szaporítós duma,meg a hangvétel.

Normális hangvétel,mértékletesség,tisztelet, nevetlenül ne

szólogassatok be senkinek.

2013. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!