Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Illatosított faforgácsot...

Illatosított faforgácsot használ valaki? Mit raknak bele ami miatt illatos?

Figyelt kérdés
Mivel árulják, így gondolom nem lesz baja az állatnak, ha illatosítottat használ valaki. Hörcsög alá tenném. Most fogok ajándékba kapni egy jó nagy zacskó citrom illatú forgácsot. Még sosem használtam illatosítottat. Az állatot nem irritálja a szag, vagy valami?
2009. szept. 28. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
én sima faforgácsot hazsnálok. az illatositott tutia nem tesz jót az állatnak.a sima viszont természetes.
2009. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy mi mennyire erősen érezzük az illetosított forgács illatát, aztán tedd hozzá, hogy egy rágcsáló szaglása többszöröse az emberének, szóval olyan mintha te egy parfümériában élnéd le az életed olyan parfümök között, amiknek utálod az illatát...

Szóval lehet, hogy az egészségére nem káros (bár ezt is kétlem, ugyanis mesterséges aromával illatosítják, nincs az a mennyiségű természetes aroma a világon, ami elég lenne) de biztosan zavarja az állatokat az erős szag...


Mellesleg a samponokra sem mondja senki, hogy károsak, de nézd meg egyszer az összetevőit egy átlag samponnak, a fele irritáló, 1-2 alkotóelem meg még egészségkárosító is lehet... Szóval attól, hogy árulják, még lehet káros, mert szinte mindenhol a cél a profit, majdhogynam bármiáron.

2009. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hörcsögöt tenyésztek. Egyszer kipróbáltam,de rettenetesen zavarta a hörikéimet. Ki is vettem még aznap. Azóta sima forgácsot használok, és nincs semmi baj...
2009. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!