Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Linkelne nekem valaki olyan...

Linkelne nekem valaki olyan ketrecet ami egy csincsillának méretre kb megfelelne? És hogyan kéne berendezni? (itt nem itatóra meg kajára gondolok)

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az első linkhez hasonló ketreceket lehet még találni a neten, akár olcsóbban is, de ez biztos, hogy megbízható bolt.

Úgy kell berendezni, hogy ingerdús környezetet biztosíts az állatnak, sok játékkal, rágnivaló fákkal, emeletekkel, függőággyal, nagy mókuskerékkel, stb., de hagyj elég helyet ugrándozáshoz. Ha több szintre osztod a ketrecet emeletekkel, akkor ne tegyél be létrát, amin felmehet, hanem vedd rá, hogy ugorjon. (kivéve, ha öreg, beteg vagy pici, még anyjától nem elválasztott csincsillád lesz) A függőágyat imádják, lehet nekik belebújósat vagy egyszerűen ráfekvőset is berakni. Játékokat lehet boltban is kapni madárjáték néven, de szerintem a házi készítésűek jobbak. Nem nagy dologra kell gondolni, csak valamire, amit körbeszaglászhat, megkóstolhat, stb.

2013. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1.ketrecnèl a magassáa 101cm,ugye?
2013. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!