Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy csincsilla...

Mennyibe kerül egy csincsilla ha tenyészetbe és mennyibe ha állatkereskedésbe veszem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
színtől függ. egy sima szürkét 3-4000 forintért is be lehet szerezni ha kifogod, de a különböző színekkel a csillagos ég a határ. Ha rám hallgatsz, akkor tenyészetben veszed, mert az állatkereskedésekben sokszor többet kérnek értük, nem is tartják őket megfelelően és neked is rossz tanácsokat fognak adni. A tenyészetből többnyire egy már egy szelíd, agyonszeretgetett kis állatot kapsz, az állatkereskedésesre meg senkinek sem volt ideje, úgyhogy jobban fog félni is tőled. Én anno kereskedésben vettem, de most tuti nem vennék onnan.
2013. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Többször láttam már ingyen elvihető, szelíd csincsillákat az ingyenes hirdetési oldalakon is, meg meg lehet nézni például a facén a Csincsillák, ketrecek, egyéb felszerelések országos eladása - vétele oldalt is.

Itt is szokott lenni ingyenes, meg 5 ezer Ft-os is.

2013. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! És tudtok valahol pesten (vagy nagyon a környékén) tenyészetet?
2013. máj. 9. 05:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Jónevű tenyésztőt keress, akit mások is ajánlanak. Kérdezz körbe a csincsillás fórumokon.

pl. csincsilla.hu

2013. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt is találsz párat.

[link]

2013. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 urkunde ***** válasza:

Én a mozaikot és a fehéret 8000-ért,a bézst 7000-ért,

a sztenderdet 4000-ért adom. A sztenderdet 7-8000-ért adják

mifelénk.A többi színről nem tudok semmit.

2013. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!