Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 50x30 cm-es ketrecben lehet...

50x30 cm-es ketrecben lehet tartani oroszlánfejű törpenyuszit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés?


Én aranyhörit tartok olyan ketrecbe, hogy két ketrec van összekapcsolva csőrendszerrel, az egyik ketrec hossza 75 cm körüli a másik meg 58 cm körül. És ebben csak egy aranyhörcsög van. Na de ez én vagyok. :))


Kérdésedre válaszolva, egy ekkora ketrec egy törpehörcsögnek lenne elég épp hogy csak, de épp nem lenne túl kényelmes még neki se.

2013. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugye ezt te se gondoltad komolyan? Nem véletlenül írják, hogy min. 100x50 centis ketrec kell neki. 50x30 centisben kb kinyújtózni se tud. Akármilyen pici is kis korában, "belenő" a nagyobb ketrecbe


Egyetlen esetet tudnék elképzelni, ha 6 hetes korában hazaviszed és átmentileg pár napig abban tartod, míg nincs nagyobb ketrece. Az még talán elmegy.

2013. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEM.100x50es is kicsi neki tapasztalat.Nekünk 120x60as van emelettel és ez mellett is kikell engedni.Szóval ne tartsd enyire kicsiben, kb ez oylan mintha te az ágyadon lennél egész nap és oda kéne wc-zned is.
2013. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És kb mennyibe kerül a tartása 1 hónapban?
2013. máj. 10. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen kérdés kb. kettővel fentebb, hogy mennyibe kerül, plusz a kezdeti költség, 120-as ketrec, nyúlwc, etetőtálka, önitató és szénatartó, maga a nyúl, házikót esetleg csinálhatsz neki magad.

Minden nap ki kell engedni így is.

2013. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100*50 a minimum, meg ne próbáld
2013. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!