Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A fiú vagy a lány törpenyusziv...

A fiú vagy a lány törpenyuszival járok jobban?

Figyelt kérdés
most állok nyuszi vétel előtt:) és nem tudom eldönteni, melyik nemet válasszam. mindkettő nemnél célszerű lenne az ivartalanítás ? vagy valamelyiknél ivarérett korban nem bűzlik a pisije?
2013. máj. 10. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

mindkettőnél probléma az ivarosodás, úgyhogy mindkettőt ivartalanítani kell majd. hacsak nem akarod napont többször takarítani, hogy ne legyen büdi. nem beszélve a jelölgetésről, és az agresszióról.

én ezeket figyelembe véve azért választottam fiút, mert nála kevésbé vészesebb a műtét, mert csak a kis golyóit kiveszik és kész a lánynál pedig sokkal komolyabb hasi műtétről van szó

2013. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a fiúnál az a bizonyos agresszió nem vészesebb ?
2013. máj. 10. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
éppen a lányok válnak agresszívabbá, amikor ivarérettek lesznek
2013. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor azt hiszem a fiú lesz a legjobb, köszönöm!! :)
2013. máj. 10. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem fiú van és mikor ivarossá vált akkor az agresszió annyiban nyilvánult meg hogy megkapott ha benyúltam hozzá a ketrecbe összetakarítani, ez kb szeptemberben volt azóta nem fordult elő de óvatos vagyok, mindig felteszem az emeletre vagy kizárom a ketrecből mikor összeszedem a szénát, nálunk ink a területjelölés az ami nagyon durva, most volt a ballagásom és hát voltunk egy sárga tállal szegényke meg nem győzte jelölni a szobát meg az egész lakást az idegen szagok után de persze ennek senki nem örült pedig pisilni is csak 2szer pisilt, aminek én persze nagyon örültem hogy nem 2 óránként kell utána takarítanom :)
2013. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!