Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan működik maga az ivartal...

Hogyan működik maga az ivartalanítás a nyusziknál ( vagyis. )?

Figyelt kérdés
Szóval mit kell a dokihoz vinni, ott marad 1 éjszakára, vagy hogyan? ( elsősorban nőstény nyulaknál)

2013. máj. 13. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Elviszed délelőtt és délután érte mész.
2013. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor nem kell becuccoljak neki :)
2013. máj. 13. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk úgy volt, 9-re volt időpontunk, odavittem, el akarta vinni a doki, de kértem, hadd maradjak ott, amíg elaltatják, így végig simogattam, amíg kidőlt. Aztán mondták, hogy telefonálnak, ha mehetek érte. Hazajöttünk (kb 15 perc séta volt otthonról az állatorvos) Aztán jött 2-3 óra idegesen fel-alá sétálgatás a lakás egyik végéből a másikba, meg egy fél doboz cigi eltermelése. Aztán 12-negyed 1 körül hívott a doki, hogy mehetek érte. Mint az őrült, rohantam, hogy minél előbb odaérjek. Ott odaadták szépen belefektetve a hordozójába. Elmondták, mire figyeljünk stb. Kifektettük egy puha pokrócra, és vártuk, hogy felébredtjen, még vagy 3 órát aludt. De nagyon oda kell rá figyelni, mert mikor ébredezik, és megpróbál felkelni, de a teste még kb annyira tud csak mozogni, mint egy zsák krumpli, akkor meg is ütheti magát. Amikor már magához tért adtam neki fűzfaleveleket, azokat elrágcsálta, aztán bogyózott is, úgyhogy nem volt semmi baj. Aztán mire teljesen felébredt, nekiállt csesztetni a varratait, úgyhogy még gyártottunk neki gallért is :)
2013. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen addig nem viheted haza, amíg nem kezd el magától enni. Amúgy hova akarod vinni? Ajánlom az állatorvosi egyetem egzotikus osztályát.
2013. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg ajánlom a Család utcát:)
2013. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) , Kaposváron vittem a Füredi utcába, azt is a torpenyul.hu-n találtam ( Dr. Benda Tibor). Már egész jól van a kis drága. Csak még nem eszik mindent ( szénát és magokat nem, csak répa, sali, pitypanglevél stb)
2013. máj. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!