Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezek a ketrecek jók törpenyusz...

Ezek a ketrecek jók törpenyuszinak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. máj. 14. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Minimum 100 centi hosszú legyen, de jobb a 120.
2013. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és ez??


[link]

2013. máj. 14. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
a 100as ketrec nem ugyan az mint a 77es.. tényleg értsd meg hogy kell neki ekkora ketrec, nekem is 100*50es van de ha itthon vagyok utál bent lenni mert még ez is kicsi kb neki.. ha az alapvatő igényeit nem tudod megérteni a nyuszinak akkor ne vegyél vagy ha te vagy az aki írta hogy ajándékba kapta a barátjától, akkor ink add oda másnak aki tud vele rendesen foglalkozni :/
2013. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

O.0

nem én vagyok az..de amúgy meg csak kérdeztem nem kell leharapni a fejem :S

2013. máj. 14. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
nem harapom le a fejed csak nagyon sokan vannak akik cska azért tartanak nyuszit meg húde menő de közbe lese szarja hogy mibe kéne tartani és ha már itt valaki kérdez akkor meg lehet ez előzni :)
2013. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

100x50 cm-nél kisebbet ne vegyél, még ha elsőre nagynak is tűnik a nyúlhoz képest, bele fog nőni, szóval annál kisebbet semmiképp. Akkorába már be tudod tenni a wc-jét, esetleg egy kis házikót, és ki is tud nyújtózni. Az én nyulam kisebb méretű (1.4 kg), de ha kinyújtózik, a ketrec 50 centis oldalát végigéri.

És tegyük hozzá, hogy a nyuszi nem arra való, hogy egész nap a ketrecben legyen, szóval napi több órára ki kell engedni, még a 120-as ketrecből is.

2013. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amiket mutatsz mind kicsik, a nyuszi nem szereti
2013. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

és ezek?

[link]


[link]

2013. máj. 16. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:
a Ferplast Rabbit 100-as az jó, de egyébként ott van a mérete de nem akarom megint lehaapni a fejed :) miénknek is ekkora a mérete de napi több órát kint kell legyen :)
2013. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!