Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem fialt még le?

Jandesz1996 kérdése:

Miért nem fialt még le?

Figyelt kérdés
Az egyik nyulam ma 32 napos hasas, de még mindig nem fialt le. Mi lehet az oka? Biztos, hogy hasas, mert érezni lehet a hasában a kisnyulakat. (Egyébként az első fialása lenne)

2013. máj. 16. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom (bár nem igazán értek hozzá), hogy a vadnyulak képesek késleltetni a fialást. Lehet, hogy ez van a házinyusziknál is, nem? Lehet, hogy nem tetszik neki a helye...
2013. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyúl átlagos vemhességi ideje 30-33 nap. De ettől néhány napos eltérések beleférnek, úgyhogy egyelőre nem kell aggódni.
2013. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 16. 16:22
 4/4 golf111 válasza:
ne aggódj az én anyanyulam is pár nap késéssel fialt pedig nem az első fialása volt, de ha csúszik egy pár napot nem olyan vészes, de számold mert ha 35 nap után még nem fialt le akkor valószinüleg halva jönnek világra
2013. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!