Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kérhetném meg szüleimet?...

Hogy kérhetném meg szüleimet? (nyuszi, tengeri malac)

Figyelt kérdés

Szeretnèk egy nyuszit meg egy tengeri malacot. Régen is volt csak nem egy hanem minimum 5 mindegyikbő. De ők mind megöregedtek és elpusztultak :/ most 4 évvel késöbb szeretnék megint tartani :) apukám engedi is de anyukám nem igazán.... szerimtetek hogyan lehetne megpuhítani? mert ha már itt van az állatka "jajj de édes, kis cuki stb.." de ameddig meg nem látja nem akarja. Igen tudom, hogy az én szüleum nekem kell Őket ismerni meg az Ő házuk.. de kérlek Titeket próbáljatok segíteni :)

16/L


2013. máj. 18. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak az egyiket kérd, egy nyuszit vagy két tengerimalacot. Én sok házimunkával és kérleléssel kaptam két tengerimalacot.
2013. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem :) köszi :)
2013. máj. 18. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szövetkezz apukáddal! :-)

Menjetek el venni egy nyuszkót. És amikor otthon anyud meglátja, mondjátok, hogy apudtól kaptad! Nem hinném, hogy családi háború törne ki! :-)

2013. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!