Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vehetek a tengeri malackáimnak...

Vehetek a tengeri malackáimnak kifutót? (az értelmetlen kérdés magyarázata lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék a malackámnak nyárra valami nagy, biztonságos kinti kifutót.Olyan kell, ami könnyen mozgatható.A multkor a kisállat kereskedésbenláttam egy óriási ketrecet, és a tetején a rács olyan volt, amilyen kifutót szeretnék cocáéknak.Sajnos (értelemszerűen)a rácsot nem lehetett külön megvenni.Hol lehet ilyet venni? Csak rácsot, ketrecet nem.Elég nagy ketrecük van, de én valami igazán biztonságos, igazán nagyot szeretnék nekik, de bent ne foglaljon helyet ( a ketrecrácsot el lehet tenni)

6 cicával büszkélkedhetünk, és féltem őket.Ezért szeretnék ilyet mindenképpen.

Ó! ez elég zavaros lett...

TÖMÖREN:linket szeretnék kérni és ötleteket 20000 ft alatt Köszönöm!



2013. ápr. 2. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] de bármelyik kovács készít neked, időnként lehet találni már eleve kész kifutókat is. Vagy ha veszel ilyen rácsot és értesz hozzá, összedobod magad az illesztéseit.
2013. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Öhm...Én még gyerek vagyok, de Apa ért hozzá.Az a baj, hogy nincs idő rá, az pedig eléggé időigényes munka.

2013. ápr. 2. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:

30 ezerért olyan van, hogy megszólal, ez már túl nagynak is tűnik, a fele is elég lenne.

[link]

2013. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt csemegézhetsz kedvedre:

[link]

2013. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
*-* Álmaim ketrece!!! (Ééééssss: Légyszi Apa légyszi ezt kérem névnapomra!!!!!)
2013. ápr. 2. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!