Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszik szeretnek...

A törpenyuszik szeretnek puszit kapni a gazdájuktól?

Figyelt kérdés
:))

2013. máj. 18. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze és viszonozzák is:)
2013. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De a simogatást szerintem jobban szeretik:) (a jutalomfalatról nem is beszélve..:D)
2013. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretnek. :D
2013. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán fogják fel a puszit, nem tudják, hogy az nálunk milyen funkciót fejez ki, a nyulak máshogy fejezik ki a szeretet mint az emberek
2013. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nyuszik is nyalogatják egymást úgyhogy gondolom a puszit is hasonlóan fogják fel: [link] :)
2013. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ment a pont:)

Nekem eléggé ugrabugra a nyuszim, és eddig angyon kevésszer sikerült puszit adnom neki:)

2013. máj. 18. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:
az én nyuszikám szereti néha, néha pedig nem :) odafekszem mellé vagy épp felveszem és akkor puszilgatom és mondom hogy puszi puszi és bökdösöm az orrát az enyémmel akkor kapok puszit :) de volt már nem egyszer hogy mondtam hogy kérek csókot és telibenyalta a számat :D
2013. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a nyuszik olyan aranyosak:))
2013. máj. 19. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Ird be a googleba: Ezért szívás a nyúltartás a lakásban. Ott még hasonló címekkel találsz irományokat, amelyek minden kérdésedre választ adnak. A miénk már elrágta a mosógép szívócsövét, a telefon, a laptop és a mobiltöltő vezetékét. Azt hittük, hogy velünk ilyen nem történhet meg. Tévedtünk. Azelőtt kb. hetente egyszer porszívóztam, most naponta (ugye az alomtál tisztítása). Most például annyira vedlik, hogy fogok venni kb. 7 ezer (!) forintért egy furminátort, hogy segítsek eltávolítani a szőröket. Hála az égnek, van nyúlbiztos udvarunk és akkor kinn lehet a tyúkokkal, tehát annyira nem unatkozik. Sok sikert!
2022. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!