Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögnek lehet adni...

Aranyhörcsögnek lehet adni tükrös csengő játékot?

Figyelt kérdés

Tehát itt arra gondolok, ami hullámos papagájoknak szokott lenni. Vannak ilyen játékok.

Azért is kérdezem, mert olyat már láttam, hogy webáruházban árulnak pl. fából készült labdát amibe pl. csengő van és azt írják, hogy a kisemlősök figyelmét felkelti a csengő.

Nekem meg sokféle papagájnak való játékom van és gondoltam lehet, hogy tetszene a hörcsögnek is. Nagyon nagy otthona van és még bőven van hely tovább berendezni az otthonát. Van eddig mókuskereke, házikója, két etetője, csőrendszere, csúszdája, hintája, fából készült odúja.


2013. máj. 18. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik hörimnek is nagy otthona van. Neki is van mókuskereke, csőrendszere, két etetője, házikója. Neki meg van ilyen fából készült henger labdája is.
2013. máj. 18. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, biztosan, de nem hiszem, hogy nagyon felcsigázná, de próbáld ki! :)
2013. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csengőt szeretik az aranyhörcsögök. A tükör felesleges , mert a hörcsögnek rossz a szeme és a tükörben nem látja magát. De ha ragaszkodsz a tükörhöz ,akkor a hegyes-éles részeit csiszolópapírral tüntesd el, mert megvághatja magát!
2013. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tükörrel nem tudja felsérteni magát, mert nem olyan, ilyen szív alakú körbe van keretezve.

Én csak azért nem mertem még odaadni neki, mert én inkább attól félek, hogy lerágja a csengőt, esetleg lenyel belőle valami kis részt...

Ettől kell tartanom, vagy nem fordulhat ez elő?

Mert ha nem veszélyes ez rá, én szeretném betenni neki, nagyon jól mutatna a ketrecében, mert igazi palotája van.

2013. júl. 10. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Lerághatja, ha rágni kezdi (és esetleg nem csak megkóstólja, hanem eszegeti is) vedd ki de van olyan höri aki nem rág.. :)
2013. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!