Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tart valaki fehérhasú törpesünt?

Tart valaki fehérhasú törpesünt?

Figyelt kérdés
Küldenél nekem képet a terráriumáról/ketrecéről? Látni szeretném, hogyan van berendezve :) Köszönöm!

2013. máj. 20. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én! miért?
2013. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most eléggé fel van túrva a ketrece meg koszos az alomtál. olyan kép megfelel? :D
2013. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

elég koszos most mert este szoktam elrendezni :P

2013. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jöhetnek még! :)

Hát, szeretnék venni majd valamilyen állatot, de a kutya és a macska sajnos szóba sem jöhet. Nagyon kutyás vagyok, kis "ketreces" állatokra soha nem fájt a fogam, de a fehérhasú törpesünbe most beleszerettem:) Elolvastam róla több jellemzést is, most csatlakoztam egy facebookos csoporthoz, hogy lássam, miket írnak róla, az etetését is simán megtudnám oldani, helyet is tudnék neki biztosítani... szóval lehet, hogy a közeljövőben veszek egyet:) Ti egy nap átlagosan mennyit foglalkoztok vele?

2013. máj. 20. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem sokat mert ő nem a kedvesebbik fajta :P de olyan hei fél órát és minden nap kiteszem szaladgálni :)
2013. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!