Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tart valaki afrikai fehérhasú...

Tart valaki afrikai fehérhasú törpesünt?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Macerás tartani? Utána olvastam már, csak hogy a gyakorlatban milyen, arra lennnék kíváncsi, ha valakinek volt, vagy van esetleg ilyen sünije.
2009. okt. 5. 08:35
 1/6 anonim válasza:
szia! Én is pont ezt a kérdést tettem fel, mert olvastam hogy tartanak páran. Tudnál oldal címet adni hol olvashatok róluk. Mert nekem is nagyon tetszenek
2009. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia! www.torpesun.tam.hu és www.pirospont.gportal.hu


Már válaszoltam is az utánam feltett kérdésedre, ott is leírtam ezt a két oldalt. Én is eljátszottam a gondolattal, hogy ilyen sünit tartsak, de miután elolvastam róluk a tudnivalókat, letettem az ötletről. Nagyon macerás...:(

2009. okt. 11. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tartok törpesünit :)
2010. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia utolsó válaszoló!


Leírnál akkor néhány dolgot, hogy te hogyan tartod a sünidet?

Pl. Mekkora helyen tartod? Mit adsz neki enni? Milyen a természete a süninek, kezes? Harapós? Mikortól kezd éber lenni este? És mennyi idős? Mennyit szoktál vele foglalkozni? :)


Hát egyenlőre ennyi jutott eszembe, amiket tudni szeretnék, ha jársz még erre, kérlek válaszolj! Meg még írhatsz ezen kívül bármit, szívesen olvasom! Köszi!

2010. jan. 11. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit későn írok, de én is süni gazdi vagyok, ha még érdekel, akkor szívesen várok privát emailt, és válaszolok a kérdéseidre.
2010. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyi, ezekre mind-mind megtalálod a választ a tenyésztők oldalain. Ők is tapasztalatokat írnak le, nem a levegőbe beszélnek.
2011. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!