Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ettől ugye nem lesz baja a...

Ettől ugye nem lesz baja a csincsillámnak?

Figyelt kérdés
Minden este kap egy kis füstölt sajtot nasiként.Egyébként rendesen etetem,van mindig neki csini táp,széna,gyümölcs,egészségesen él.Reggelenként meg egy pici rozskenyér héj.Nagyon szereti mindkettőt.Ettől a két dologtól nem lesz baja,ugye?

2013. máj. 24. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nem,dehogy csak ez túl sűrű adagolás neki hetente mindegyikből a 2-3 elég és persze egészséges ha van még valami kérdésed írj privit tenyésztő vagyok:)
2013. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia az én csincsillámnak is szoktam adni neki de én még Mazsola; füge; datolya; egyéb aszalt gyümölcsöket,néha csokit is kap,gyümölcsleveket de én frissen préselve ,és friss, édes gyümölcsöket de csakis mértékkel adok neki pl. az eper és az ananász nagy sláger nálunk mert szereti :)
2013. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van az előző jól mondja a lényeg,hogy ne adagod túl mert egyrészt nem egészséges másrészt meg egy idő után ha sűrűn adod neki nem fogja megenni
2013. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. máj. 24. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!