Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényeknek lehet...

Siad the undead kérdése:

Vadászgörényeknek lehet seregélyt adni?

Figyelt kérdés
Csak mert gyümölcsösben dolgozok és akkor lőném őket.

2013. máj. 25. 09:31
 1/8 ivettkke válasza:
50%

Ha meg erdőben dolgoznál, akkor meg őzet lőnél neki?!?!


IDIÓTA!

2013. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy vaktába lődözött vadmadarat etetnék a házi kedvencemmel.
2013. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ivettke: okosan, retek buta vagy...nem b+, nem lőnék őzet te szerencsétlen... És különben is a seregély elég komoly kártevőnek számít, de látom sz*rt se tudsz róla. Tipikus gyökér "jaj védjük meg az összes állatot" beállítottságú városi szűzqrva lehetsz...De ha már ennyire véded őket, elárulnád hogy mégis hogyan védenél meg 1 reteknagy cseresznyést a seregélyektől egyedül? Addig vinnyogod h "de cukij" mig kínjukban falnak nem repülnek? Elárulom h vannak hangágyúk de sz*rt sem érnek. És megnézném h légpuskával azért hogy lőne bárki is őzet...Egyébként a vadászok szoktak őzet lőni, csak h tudd...IDIÓTA...De azért várom a hihetetlen okos válaszod. Ja és a másik válaszolónak: nem nyersen kapná.
2013. máj. 26. 05:42
 4/8 anonim válasza:

Kártevő ,Kártevő!

És arra nem gondolsz hogy nekik is van egy szép életük ,fiókáik stb???és te jössz a hülye puskáddal és mindent szétrombolsz.És ezt is csak a két bűzölgő mókusod miatt van.Hát szép!!!Neveltem seregély! És azt a sok örömet amit nekem okozott sosem felejtem el!De te semmiként gondolsz E csodás madarakra amik semmit sem ártottak neked!De itt megint csak a kár a kár és akár!Mert ugye inkább kiírtjuk,lőjük a seregélyt mer kell az a pénz!! Mert ugye ha nincs gyümölcs nincs pénz. Tudod az állatok pénz nélkül is megélnek hát élj te is úgy ahogy ők!! MAJOM!HOGY LEHETSZ ILYEN????????????

2013. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt azért megnézném hogy pl te hogyan is élnél meg pénz nélkül, te nagyon low...igen, kártevő, és ha nem én lövöm le,akkor a többi gazda, vagy egész egyszerűen megzabálja valami sólyom...ennyi erővel már pl. a patkányokat se lehet irtani, mert sokan tartanak otthon,és milyen aranyos,stb...olyan buta vagy b+...azért ha pl neked függene a megélhetésed a kik*rt madaraktól, megnézném mit csinálnál...de hogy megnyugtassalak,és hogy végre befejezd az ostoba rinyálásod, elmondom hogy egyet se lőttem le, elmentek máshova zabálni...és ősszel majd boldogan repülnek a fiókáikkal együtt hatalmas seregekben a szőlőt pusztítani, ahol a gazdák sörétessel halomra fogják lőni őket a szemed láttára, és nehetsz majd hozzájuk is rinyálni, hátha meg tudod győzni őket, hogy ne lőjék le őket mert tök cukik, inkább hagyják, hogy lezabálják az egész éves termést, csak a te kedvedért...HOGY LEHETSZ ILYEN SÖTÉT???...
2013. jún. 25. 09:52
 6/8 anonim válasza:
Nem vagyok sötét!!TE vagy az aki nem nyitott más problémamegoldás iránt.Miért kell őket lelőni??riaszd el őket.fussál vagy bánom is én.a többi gazda meg nem érdekel ha ennyire hülyék okkor tessék.De nem tudom hogy mi lenne ha minden lopás vagy bármi bűncselekmény miatt az emberek egymásra is lőnének?De úgy látom a legtöbb gazda csak NEGATÍVAN tud gondolkodni ha veszélyben a pénze.És most ne érts félre mert elhiszem hogy kevés a pénz.De ez akkor sem megoldás.És amint már korábban is írtam volt seregélyem és tudom hogy ők csak egy nagy étvágyú, gyümölcs imádó madarak akik nem tudják hogy rosszul cselekednek.és én ezért ellenzem a lövésüket mert ők csak az étvágyukat szeretnék kielégíteni és nem neked rosszat tenni.korábban én is lőni szerettem volna őket de miután lett nekem egy madaram és velem volt évekig nem tudom egyik madarat sem tudom bántani mert tudom milyenek is ők valójában.És nem az általad említett cukiságra gondolok.
2013. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagy sötét? Az előbb írtam hogy egyet se lőttem le, mdrt meglátták a puskát és azóta nem is jöttek egyáltalán,de még mindig itt tartasz...Először én is elzavarni próbáltam őket,de nem tudtam. Utána jött a lődözős ötlet. Ami tök fölösleges volt, mert nyilván máshol is lövik őket, azért húztak el a puska láttán. Azóta meg már nincs olyan gyümi,amit meg tudnának enni,úgyhogy nem jönnek. Azokat, amiket meg lekaptam volna,azért akartam odaadni a göriknek hogy akk már ne vesszen kárba. Elhiszem hogy szereted őket, de be kéne azért látnod azt is, hogy amikor ősszel betámadják pl a szőlőt,a gazdák sem tudnak másképp védekezni,mert gondolom láttál már több ezres rajt, amik 2 perc alatt lepusztítanak 1 szőlőst. Vagyis puska=hang+néhány lőtt madár=gyümölcsös megvédve, nincs puska=jól lakott madarak= csőd.
2013. jún. 26. 22:41
 8/8 anonim válasza:
Jó.Értem már mit akarsz megértetni velem.De vigyázz!Védettek és csak a SZŐLŐBEN lehetne lőni őket.Szóval ha lőni akarod ne lássa senki.És a kérdésedre válaszolva:lehet nekik adni csak forrázd le és főzd meg.mert ha rákapnak vadhúsra mindent megtámad még a macskát és a kisebb kutyát is Pl:yorki ja és lehet hogy harapósak leszne,de ez nembiztos.
2013. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!