Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögök sosem mozdulnak...

A hörcsögök sosem mozdulnak ki a házukból. Miért?

Figyelt kérdés

A két hörcsögöm állandóan csak a házba van, egész nap ki sem jönnek nem mennek bele a mókus kerékbe, nem hasnálják az itatót. Éjszaka is ritkán ha hallok egy kis mocorgást.

Miért?

Kb. 1hónaposak, ez ilyen korban még természetes dolog? Vagy nem is nagyon fognak napközbe mozogni csak aludni?



2013. máj. 25. 22:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Utolsóra ne halgass, butaságot ír, szedd külön őket, ne párosztass és szaporíts, mert az anya hamar megdöglik
2013. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha nem testvérek akkor miért ne lehetne őket pároztatni?! A lány hörcsögnek élete során szülnie kell legalább 1-2x-er! Inkább előbb, mint utóbb!

Szóval még fiatalon szüljön inkább!

2013. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=KARi_SO97Rw


Ebben a videóban is mondja a férfi, hogy lehet családokat együtt tartani, párokat, 3 nőstényt 1 hímmel, stb.

2013. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem lehet együtt tartani...

a hörcsög magányos állat

[link]

és egyszer sem kell neki szülnie, de ha nem szereted a hörcsögeid...

2013. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet őket együtt tartani és jól meg vannak egymással! A különböző neműek is!
2013. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nincsenek meg jól együtt, mnegölik egymást
2013. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem ölik meg egymást! Sőt ma születtek kis hörcsögök és együtt nevelik őket! :)
2013. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Stella8 válasza:

NEM feltétlenül kell őket különrakni...az azonos neműeket eleve nem rakjuk össze, de a külön neműek nagyon jól megvannak együtt. de ha már egyszer össze raktad őket onnantól kezdve nem szabad szétszedni őket, mert nem fogják megismerni egymást és annak verekedés a vége amit általában az egyik fél nem éli túl!! Nekem ma 4 naposak a 6 pici dzsungáriai törpehöri kölykeim és együtt hagytam a szülőket! együtt gondozzák a kicsiket.

Éjszakai állatok ezért nappal nem nagyon látod őket, de ha sűrűn foglalkozol vele és nappal is kiveszed 15-20 percre akkor többet fog kijönni. itató nem is feltétlenül kell nekik, persze ha adsz nekik lédús gyümölcsöt, pl: alma, én most cseresznyét is adok neki, paprika, paradicsom(ebből csak nagyon ritkán és nagyon keveset)Mág nagyon picik....várj amíg megszokják a szagokat zajokat, még nemrég lettek elválasztva.

2013. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az azonos neműeket össze lehet rakni. Sőt ha megszülettek és már 4 hetesek akkor elkel választani őket az anyjuktól és nemek szerint külön rakni őket. Szóval külön a lányok, külön a fiúk. Mivel születésük óta együtt vannak így már megszokták egymást!
2013. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Stella8 válasza:
Igen én is ezt akartam írni csak véletlen azt írtam hogy azonos neműek!! Sorry!
2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!