Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vágjam le a tengerimalaco...

Hogy vágjam le a tengerimalacom szőrét?

Figyelt kérdés
hosszúszőrú már egyszer levágtam neki de megint megnőtt a szőre és most egyszerűen nem tudom levágni mert amint leakarom vágni elkezed ugrálni. mit csináljak vele?? előre is köszi

2013. máj. 30. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Muszáj levágni? Minek van hosszúszőrű malacod akkor? Ha csak a nagyon lelógó hátsó, oldalsó részt akarod levágni, akkor érdemes törölközőbe csavarni a malackát, és úgy próbálkozni. Vagy kérj segítséget egy családtagodtól, egyikőtök fogja a malacot, a másik vágja a szőrt.
2013. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
márt már olyan nagy h mindig belaakd hátul a lábába meg nyárra ugyis kicsit majd jobban le kell vágnom mert olyan vastag bundávba nyűron 30 fokba .. köszi a választ!
2013. máj. 30. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ha szőrt vágunk általában ketten szoktuk. Kérem anya, vagy valaki segítségét :) Anya megfogja a két első lába alatt, én meg vágom a szőrét. Magamba azért már nehezebb, de meg lehet úgyis oldani. Felugrik a hasamra, eléteszek egy darab uborkát, és miközbe ő eszik, én levágom a szőrét ahol épp kell :)
2013. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!