Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányomnak iszonyatosan...

A patkányomnak iszonyatosan nagy a heréje tele van, folyik is belőle fehéres folyadék néha, mit tegyek? Szerezzek neki egy csajt vagy vigyem el állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
ugy gondoltam hogy állatkereskedésbe elviszem egy csajhoz aztán ha végzett,elhozom.vagy heréltessem ki inkább? belehalhat ebbe hogy tele van?
2008. jún. 19. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
A helyedben konzultálnék az állatkereskedővel.Ilyen ügyekben biztos tapasztalt és tudja mi a teendő.De lehet a nőstény patkány a gyógyír:-)
2008. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
szerintem inkább állatorvoshoz vidd el ....ő 100%-osan megtudja neked mondani h mi lehet a baja a patkányodnak.viszont nem biztos h az állatkereskedésben tulzottan tájékozottak erről az emberek h mit kell ilyenkor csinálni...sajnos 1 pár helyen nem is az állatok épségével és egészségével törődnek,hanem azzal h minnél többet minnél drágábban adjanak el...:S
2008. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
bocsi,azt még kifelejtettem h ha állatkereskedőtől kérdezed meg h mi a baja a patkányodnak,nagyobb esélye van annak h téved,és rosszul látja a helyzetet.jobb ha az állatorvos segítségét kéred..elvégre ő a szakember :)
2008. jún. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!