Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a tengerima...

Miért csinálja ezt a tengerimalacom? Mi baja van?

Figyelt kérdés
Szóval, mikor kiveszem és simizem elkezdi harapdálni, húzogatni a pólómat és hát ez néha fájdalmas nekem mert beleharap a bőrömbe.A másik kérdésem az lenne, hogy valamitől van egy seb a lábán és nem tudom mitől mert még csak most láttam meg és előzőleg is volt már élősködő de nincs ötletem, mi lehet ez?!

2013. jún. 2. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megharapta a társa (ugye, van társa? Ha nincs, legyen, nála kb. fél évvel fiatalabb, vele azonos nemű, mert malacot egyedül nem tartunk), egyébként ez egy rossz szokás. Le kell szoktatni, finoman az orrára is koppinthatsz az egyik ujjaddal. A lényeg, hogy semmiképp se engedd el, vagy tedd le, mert lehet, hogy ilyenkor előbb-utóbb mindig kiharcolja, hogy letedd, és megszokta, hogy ezzel elérheti a "szabadságot". Vezesd rá, hogy téved, egy idő után, ha már összeszoktatok, akkor az lesz a baja, ha le akarod tenni... :)
2013. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyedül van és most nem tudok társat szerezni neki mert kicsi lenne neki a ketrec és egy nagyobb ketrec meg vagy 15000 Ft és én gyerek vagyok még,pénzt gyüjtök stb. :( érted...
2013. jún. 4. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyedül simán depressziós, rosszul érzi magát, és ez viselkedési zavarokat okoz.


Én 120-as ketrecet vettem 2100 forintos postaköltséggel együtt 8 ezerért, használtan, de a legnagyobb baja, hogy az ajtajánál lejött a festék egy kis foltban...


[link]

2013. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a gyerek vagy kérj a szüleidtől pénzt rossz élet elé néz ha nincs társa akármennyit is foglalkozol vele
2013. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!