Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet vadászgörénynek adni...

Lehet vadászgörénynek adni zöldbabos burgonyás bébiételt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam lehet bébi ételt adni nekik de zöldbabos-burgonyást megeszik? vagy egyátalán lehet olyat adni nekik? mert ma vettem egy üveggel de még nem adtam oda neki
2013. jún. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A vadászgörény húsevő ragadozó nincs szüksége krumplira meg zöldbabra.
2013. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de bébiételt sem? mert én úgy tudom azt lehet :O
2013. jún. 6. 14:00
 3/5 anonim válasza:
Hát nem tudom,nekem több görényem is van,de bébiételt még én sem hallottam soha,hogy lehetne adni nekik.Pláne zöldbabos burgonyás.A görény húsevő.Most,hogy kisgörik vannak az anyának szoktam főzni,és turmixolom,mert azt nagyon szereti.De én csirkehúst,húslevest,és sárgarépát szoktam neki turmixba tenni.A miénk nagyon szereti a főtt répát.És a turmixolt kajába könnyebb is beletenni a vitaminokat.Szerintem ne add neki oda azt a fajtát.
2013. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Babaételt lehet neki adni (olykor életmentő is lehet, ha mesterségesen kell táplálni a görit) de CSAK abban az esetben ha nem tartalmaz növényi származékot, ugyanis a görények bélrendszere nem alkalmas növényi eredetű táplálék megemésztésére!
2013. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2013. jún. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!