Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adhatok a törpenyuszimnak?

Mit adhatok a törpenyuszimnak?

Figyelt kérdés
wc papir gurigát? tűkrőt? egyèb jatekokat vagy mit???

2013. jún. 5. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]

miért nem tudtál egy kicsit olvasni, mielőtt megvetted azt a szerencsétlen állatot?

2013. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1. nem vettem hanem a menhely elöl mentettem meg

2. nem szerencsétlen ellentétben veled

3. talan azert nem tudom mivel 2 aranyhörim 3 dzsungáriai törpehorim es 1 aranyhörim van +1 kutya 1macsek szoval bocsasss meg ha nem tudom h mit szeretnek mivel h a horik szeretik a tukrot es a wc gurigat is te fogyatekos balna....-.-"

2013. jún. 5. 19:12
 3/16 A kérdező kommentje:
*nem 1 aranyhori hanem 1 tengerimalac....
2013. jún. 5. 19:13
 4/16 anonim ***** válasza:
én vagyok a fogyatékos? Te nem tudod használni a google-t, de szívesen a segítséget
2013. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
azért ne nagyon kritizálj senkit, mert ha annyira felelős állattartó lennél, a tengerimalacod sem lenne egyedül.
2013. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
bassza meg azert mert nem irok ekezete egybol azt hiszitek h kis 10 eves pics vagyok hat had sugjam meg hogy 22.5 eves vagyok nemreg koltoztem a parommal egy ikerhazban es mivel mind a ketten imadjuk az allatokat befogadunk te eszleny azert h ne menjenek menhelyre miert kell kritizalni ember komolyan nem ismersz es leszolsz hallod komolyan olyan vilagban elunk ahol az olyan fajtak mint te mindent megtehetnek komyan fogyatekos allatok cahytok nah pusz pa aztan lehet privibe irogatni mert lesz@rom de amig nem ismertek vagy nem tudjatok h ki vagyok addig konyorgom miert itelkeztek?? eskepzeld erdekel masok nem BUNKO velemenye azert nem googleba irom de komolyan nem is erdekel ilyen emberek...komolyan tudod mit?? kivanom h egyszer legyen szivetek!!!!
2013. jún. 5. 22:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Es komolyan itt nyiltan kijelentem h rom@ vagyok!! lehet itt elkuldeni melegebb helyekre vagy csufolodni....de nem erdekel egyikotok sem tudja h en mit eltem at hogy hogyan jutottam el oda ahol most is vagyok tenyleg addig nem is fogjatok megtudni amig nem elitek at...de grat magatokhoz....komolyan...!!!
2013. jún. 5. 22:41
 8/16 anonim ***** válasza:
na most meg miafasz bajod van?
2013. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el, olvasd el a törpenyulas oldalt, az meg, hogy 22 évesen ilyen szellemi szinten vagy szomorú...
2013. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkozz egy kicsit mielőtt vádaskodsz...
2013. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!