Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért szeret a nyuszim magasan...

Miért szeret a nyuszim magasan aludni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig olyan helyet választott, ami valamilyen szempontból védett volt. Pl befeküdt az asztal alá, szék alá stb. Sokszor a szoba közepén is kinyúlt pihenni, de mégis legtöbbször valami alatt feküdt. Most az új lakásban van egy ilyen kis puff szerűség, amit félretettünk a szoba egyik sarkába, hogy ne legyen útban ideiglenesen. A nyuszink pedig egyszerűen kisajátította, és felugrik rá, és a nap nagy részében ott fent alszik. Van, hogy órákat képes ott tölteni, mélyen alszik, kifekszik :) Nem is értem, hogy választhatott ennyire szem előtt lévő, magas helyet :) Lehet, hogy tetszik neki a kárpit anyaga? Vagy az, hogy onnan belátja az egész szobát? Egyébként borzasztóan aranyos, úgyhogy úgy döntöttünk, az marad a puff végleges helye :)

2013. jún. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
tetszik neki maga a puff az,hogy beláthatja magát a szobát és persze mindig ráirányul egy kis figyelem és ez dobja fel az egészet:)
2013. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen az hogy onnan belát mindent :D általában a nyuszik tériszonyosak de nagyon kíváncsiak és mindent akarnak látni és így ugyan úgy biztonságban érzi magát :)
2013. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim is szeret magasan aludni. :) Mondjuk neki emeletes a kis ketrece és ott is megszokta hogy fent alszik. :) Szerintem édes... Biztos tetszik neki hogy rá lát mindenre :)
2013. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!