Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez milyen állat?

Ez milyen állat?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 13. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyest
2013. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez bántja a macskákat? Mert valahogy idekerült hozzánk.
2013. jún. 13. 16:46
 3/8 Platypus ***** válasza:
A nagyon pici macskákat bánthatja. De egy felnőttel már nem tud mit kezdeni.
2013. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy jó lett a kép, hogy sikerült lekapni :D
2013. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bánthatja a macskát. Figyeljetek oda rá!
2013. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A cicánk nagyon besza.i. Pedig felnőtt és fiú.

2-3 napja a cic nagyon került bizonyos helyeket. Egyszer csak észrevettem ezt a kicsi állatkát, és kb. fél percig nézett, visszabújt, és ezt ismételgette, én pont lekaptam, majd kicsivel később elment.

2013. jún. 13. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy hogy fényes nappal le tudtad kapni!! :)

Nekünk a padlásunkra költözött be, széttúrta az üveggyapot hőszigetelést, de amúgy is fel kellett újítani már, felújítottuk augusztusban amikor felnevelte a kicsinyeit, gyorsan kicseréltük az egész tetőt, most van egy bejárata a padlásra ilyen hőzáró fóliával (mint a hűtőházaknál az az átlátszó műanyag csíkok lógnak a plafonról)azon bejár, este szokott mászkálni, megint van 5 kicsinye. Védett állat így ne dobjátok ki szegényt, meg kell oldani az állatokkal való együttélést. A cicát nem hiszem hogy bántja ha csak nem kerülnek össze zárt helyre, szépen elkerülik egymást nem hülyék, nálunk kiscicák voltak kint és csak megszagolta őket, az anya macskánk vérnyugodt teremtés, ott álltam mögötte és hagyta hogy végig szaglássza a picúrokat és nekem megengedi hogy az ő kicsinyeit megnézzem a "költő" ládában amit beraktunk neki, kicsit fújt, de ki szoktam szedni a szemetet (madár tollakt csontokat, koszos törülközőket) a kicsik mellől, alapvetően nem egy barátságos teremtés, inkább elkerüli az embert, e ő tudja hogy mi soha nem bántanánk, így jól meg vagyunk és örülök hogy ilyen párom van aki megcsinálta nekik a helyet :)

2013. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyest.


[link]

2013. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!