Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászkörény harap?

A vadászkörény harap?

Figyelt kérdés
17 hos kislányom mellé vehetek? vagy megharapná ahogy gyöntölné? és mibe kall tartani? tudom hogy lehet szabadon is,de csak van valami, kalitka féle?
2009. okt. 11. 00:44
 1/10 anonim válasza:
70%

IGEEN!!!!!!!!!!demég hogy!képes átharapni egy ember kezét.

De ezt most nm elrettentés ként mondom. Nekem volt egy görénykém 9 évig de ö nm harapott mert megneveltük és nálunk nyilt ki a szeme.Őket is lehet szobatisztaságra és szelidségre tanitani!csak tudni kell a módját:)

am abszolut hálás,okos állat házi állatnak pont megfelel:)

2009. okt. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
EZ az az állat, amit kisgyerek mellé tuti nem szabad!!!és még büdös is. Állíthat mindenki, amit akar, akkor is büdös. És harap is.
2009. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
nem kisgyerek mellé való. szerintem ilyen kicsi gyerek mellé semmi van való. csak nyúzná szegényt, akkor is, ha nem akarattal. az meg megharapná, és kész a sírás.
2009. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

de amugy a kutya is képes átharapni az ember kezét.

de én sem ajánlanám kisgyerek mellé.

2009. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Kisgyerek közelében semmilyen állatot nem tartanék! Na jó.. halakat igen.

Bármikor hozzányúlhat úgy, hogy az állatnak fájdalmat okoz, az pedig védekezik. Legyen az akármennyire szelíd.

2009. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
"ahogy gyöntölné"? szerintem adj neki egy plüssmacit, azt nem zavarja ha nyúzzák.
2009. okt. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem volt vadászgörényem,és tényleg hálás,jópofa állat,de nem tartanék kisgyerek mellé. Leó nagyon szelíd volt.Mi lakásban tartottuk,szobatiszta volt.A ketrece az erkélyen volt ahová aludni járt..Igaz mi nem heréltettük ki,így akármennyire is tisztán tartottam,az a bundaszag mindig érezhető volt.Többen mondták,hogyha kiheréltetnénk akkor nem lenne..Kíváncsi,játékos állat,de bizony nálunk is előfordult,hogy a férjemet megharapta amikor evett. Véletlen volt,és a férjem is elismerte,hogy ő volt a hibás,mert akkor akarta takarítani a ketrecét amikor étel volt előtte..Az ösztön ennél az állatnál megmaradt,és elképzelhető,hogy a gyermekedet is megharapná,mert félti az ennivalóját,területét,vagy csak egyszerűen azért mert húzta a farkát!Nem való kisgyerek mellé...
2009. okt. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egér is harap. Mindenki harap, ha bántják. Kivéve azt, aki csíp, vagy szúr.

Gyerek mellé azért nem jó egyik sem, mert a gyerek még nem tudja, mikor bántja. Esetleg egy felnőtt kutya... az nagyon türelmes, és tudja, mit kezdjen egy gyerekkel. Egy JÓL NEVELT felnőtt kutya.

2009. okt. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Hajjaj miaz hogy....Az enyém szabályosan terrorban tartja a családot XD engem nem harap meg soha én etetem én vok a gazdája én vok az alfa-hím XD De gyerek mellé tényleg nem való. Az viszont hatalmas tévedés h büdös. AZ enyém egyáltalán nem az. Öblítő illata van mert mindig a takarómon alszik:) A macskák sem büdösek a görény sem az. AZ tény h ha megijesztik használja a bűzmirigyét na akkor fusson ki merre lát! De amúgy alapjáraton semmi szaga nincsen.
2009. okt. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom,hogy gyűjtsed az információkat, ha görényt akarsz tartani. Én kb. 1 évig kutakodtam a tartásáról mielőtt megvettem. Az én gyermekem 9 éves volt és akkor éreztem úgy, hogy jöhet a göri. Nem harap - mert szeretetben él. No persze nálunk is próbálkozott, de mindenféle orrpöci helyett agyon puszilgattuk. Mellettünk alszik, puszikkal ébreszt (NEM BÜDÖS!!!!!!), imádnivaló kis csibész... Nálunk nincs ketrec - egyáltalán nincs. Ő családtag!!!!!

17 hónapos gyerek mellé tényleg csak plüss macit. Ha pdig a göri tartásán gondolkozol, akkor előbb próbáld meg a cicát és a kutyát. Én mindenkinek elmondom, hogy ne görénnyel kezdje az állattartást!!!! És ezt maximális jó indulattal mondom!

2009. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!