Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kifutót szeretné tengerimallac...

Kifutót szeretné tengerimallacaimnak,5000-7000 ft között, kb.200x100 könnyen összecsukhatót, ami összecsukás után nem foglal sok helyet (? )

Figyelt kérdés

#ár #hely #kifutó #tengerimala
2013. jún. 16. 09:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesirási hibákért, a gépemen már nehezen ütődnek a billentyük. nem olvastam át a kérdést.


*szeretnék

*tengerimalacaimnak

Előre is köszi a válaszokat!

2013. jún. 16. 09:57
 2/6 anonim ***** válasza:
most tulajdonképpen mi a kérdés?
2013. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tengerimalac kifutót szeretnék vásárolni. Hátha van valaki, akinek van felesleges, vagy tud egy olyan oldat (amit én sok-sok keresés után) sem találtam meg.
2013. jún. 16. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:

200*100-as, az 8 méter kerítés, amit érdemes legalább 50 cm magasra csinálni (de 40 mindenképpen kell). Ez pédául 8 db 1 méterszer fél méteres elem.

Ha magad csinálod, akkor a léc a kerethez (100 Ft/méternél olcsóbban még fatelepen sem, láttam, barkácsboltban jóval több) minimum 24 méter, az 2400 Ft, 4 négyzetméter ponthegesztett rács 4000 Ft.És akkor még egy pár szeg, vagy tűzőkapocs, valami, amivel összefogatod a darabokat stb. Tehát anyagárban majdnem 7000 Ft.

(A ketreckiraly.hu-n 2800 Ft métere, tehát ami neked kellene, az 8*2800=22400 Ft lenne készen.)

Ha a ponthegesztett rács helyett csibehálót használsz, akkor 2-3 ezer Ft-tal olcsóbban kijössz.

De teteje akkor még nincs, ha kintre akarod, akkor az nem árt.


Legolcsóbban úgy jössz ki, ha veszel 8 méter 50 cm széles csibehálót ott, ahol méterre árulják (amúgy 25 vagy 50 méteres tekercsben van), ha szerencséd van 1-2 ezer Ft között megkapod. Leversz 4 karót és kifeszíted rá körbe, mikor nem kell, akkor meg feltekered. De teteje ennek se lesz.

2013. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elszámoltam magam, csak 6 méterről van szó, számolj vissza mindenből!
2013. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már készül a kifutó
2013. júl. 9. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!