Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van ősz hajszála a...

Miért van ősz hajszála a tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

A nyár elején észre vettem pár ősz hajszálat a tengerimalacon,aztán 1-2 nap elteltével több is lett. Nem olyan sok van csak egy pár. Nem tudom hogy öregedik-e vagy

nyáron ez természetes. 3 éves. Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.



2013. jún. 16. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert öregszik!
2013. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen tápot kap? éri stressz? egyedül van? sokat foglalkozol vele?

simán lehet, hogy depressziós, mert nincs társa. ha már őszül, és depis ,marad, akkor meg is halhat.

2013. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A táp márkája "yoyo" szerintem ez jó mert van benne minden,és szénát is kap az is yoyo, sokat foglalkozom vele,

most már megengedem hogy a családban többet foglalkozzanak vele és már felszabadultabb lett. Lehet, hogy többen kell vele foglalkozzanak. Most ugye meleg is van ki szoktam engedni egy kicsit a hideg kőre és jól érzi magát. Remélem nincs baja.

2013. jún. 22. 19:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és egyedül van nincs társa
2013. jún. 22. 19:54
 5/5 anonim válasza:
Volt, hogy az enyémnek is volt ősz szőrszál a fejetetején, de az már születése óta ott volt neki. Lehet, hogy a tiédnek is születése óta megvan vagy valamilyen genetikai módon lett neki ősz hajszála.
2013. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!