Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy fiú testvérpár tengeri...

Van egy fiú testvérpár tengerimalacom. Amióta elhoztam őket anyuéktól, verekednek időnként. Fog még ez változni?

Figyelt kérdés
Anyuméknál üveg terráriumban voltak. Ott nagyon jól elvoltak egymás mellett. Amióta kihoztam őket magamhoz (vasárnap óta vannak itt), verekednek. Most ketrecben vannak, és van egy nagy faházikó is. Ott szoktak bunyózni. Most nem tudom, hogy a környezetváltozás hatott rájuk így? Szétválasszam őket? Ma veszünk nekik két házikót, hogy mindegyiknek legyen egy-egy. A bunyó mennyire lehet komoly?
2013. jún. 18. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon az egy házon vitáznak. Vegyél még egy házat, és kész.
2013. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hiába vettem még egy házat, sajnos nem javult a helyzet. Így ketrecet két részre osztottam. Nem tudom, hogy mit tehetnék, mert így eléggé szűkös nekik a helyük. :(
2013. júl. 4. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!