Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 tengerimalacnak 1m hosszú...

2 tengerimalacnak 1m hosszú és 50 cm széles terrárium elegendő vagy nagyobb kellene? Van benne házokó is ahova bemehetnek. Vitaminként elegendő ha vitaminos magot veszek és az itatójukba is csepegtettek állatkereskedésben kapható vitamint.

Figyelt kérdés

Milyen dolgot lehet még betenni hozzájuk ill. szükséges?

Pl. wc guriga, vagy kis gumilabda amit ide -oda lökhetnek.

A kis gumi labdát javasoljátok?


2009. okt. 12. 18:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Aí" házokó" házikó akart lenni :)
2009. okt. 12. 18:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem a tengeri maliknak elég ekkora terráráium,de sztem nem tegyél me nekik gumilabdát csak megrágják!
2009. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tengeri mali :):):D


Amúgy igen, unokatestvéreméknek is van kettö, azt hiszem még kicsit kisebb is , és tök jól elvannak.

2009. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elég nagy nekik bőven:)) gumilabdát ne mert megrágják és betegek lesznek inkább színtelen kartonból vágj ki ezt-azt és azt rágcsálhatják, vagy bot darabot azt sis szeretik rágni és egészséges a foguknak
2009. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gumilabdát nem,de lehet olyat kapni amibe belelehet tenni száraz kaját nekik és ha forgatják kijön belől,a nyuszimnak van és szokta tologatni akkoris ha nincs benne semmi,olyat vehetsz nekik,1000ft körül van én az Árkádban vettem
2009. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én most olvastam a könyvemben: 120cm hosszú 80cm széles és 45cm magasnak kell lennie.:D
2009. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp rakj be nekik egy kis házat amiben elbújhatnak az enyém fából van de ha fát raksz be arra is ügyelj,hogy olyan legyen a fa amit megehetnek mert az én tengerimalacaim is rágcsálják.
2009. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!