Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan csináljak benti kifutót...

Hogyan csináljak benti kifutót tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

nem túl nagy a ketrece és ezért gondoltam csinálok hozzá egy állandó kifutót . ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:

1,mit tegtyek a kifutó aljába?

2,ki foh jönni a ketrecből a kifutóra?

3,mivel kerítesek el egy részt?

ja és akinek van kifutója szívesen nézek képeket is :)

előre is köszi



2013. jún. 21. 16:23
 1/3 anonim válasza:

tudsz küldeni egy képet a ketrecedről?

mert akkor tudnék neked tervezni egy könnyen elkészíthető kifutót

2013. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem két malacom van, és a nappaliban van kifutójuk (a ketrectől külön, mindennap kiveszem őket). Körülbelül 1,5x2 méteres, fürdőszoba-szekrény polcokból van, tudod a műanyag fehér rácsos polcokból. :) Alatta két réteg pokróc van (régi, olyan ami nekünk már nem kellett). Az enyémeim megszokták, hogy szinte mindig egy kosárba mennek pisilni, így az is lenn van, abban pellet van ami felszívja a pisit. De a plédek alá lehet tenni neylont vagy viaszos terítőt, így nem lesz baja az alsó szőnyegnek/padlónak. Dobozokból vágtam ki nekük alagutat, van egy doboz amiben a szénájuk van, bújók, párnyácskák, és természetesen itató. Nagyon szeretik, imádnak futkározni! :)
2013. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egy tanács: nekem is volt kifutó, viszont egyszer nagyon csúnyán beakadt a malackám lába, mikor ugrott be. Így ha mindig nyitva van a ketrec ajtaja, valami újságpapírt vagy valamit rakj neki oda, nehogy beakadjon a lába.
2013. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!