Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két tengerimalacomnak jó lesz...

Két tengerimalacomnak jó lesz ez a ketrec? (kép, link, stb)

Figyelt kérdés
Szerintetek jó lesz ez a ketrec, igaz már megrendeltem, de azért szeretném még is ki kérni a véleményeteket, hiszen mondjuk még issza tudom vonni a rendelést!:) A válaszokat előre is köszönöm! [link]
2013. jún. 21. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Méretei: hosszúság: 119cm, szélesség: 58cm, magasság: 61cm. Szerintetek elég ez? Illetve ez eredetileg nyúl ketrec, így nem lesz túl nagy a műanyag alja, szóval nem túl magas?? Fel fogja érni az önitatót, és a szénatartót?
2013. jún. 21. 18:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz nekik:) És nyugi, fel fogják érni az itatót is meg a szénatartót is.
2013. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz;) És rendben, köszönöm szépen!!:)
2013. jún. 21. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ketrec, rengeteg helyük lesz futkározni :) Örülök, hogy vannak még emberek, akik a 120-as ketrecben hisznek.
2013. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, ment a zöld kéz, és te is egy nagyon rendes, segítőkész ember vagy!!:) A mostani tengeri malacom (egyedül van, de kb 2 hete vettem) egy 80*50-esbe van,és most vezske mellé még egyet, de ez már kicsit lesz így veszek egy másik ketrecet (ez a 80-as ingyen volt szomszédunk atta és egy malinak elég is, de mivel egyrészt nem lehet egyet tartani mindenféle képpen újt kell vennem:D Egyébként szeretnék majd bele csinálni függőágyat illetve egy emeletet is. Fogják szerinted használni? (bocsi a tegezésért) 14/F
2013. jún. 22. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kettő malackám van (nemsokára örökbefogadom a harmadikat is). Nagyon jó olvasni hogy vannak még ilyen felelősségteljes gazdik, akik tényleg odafigyelnek az állataik igényeire. :) Az emeletet és a függőágyat is imádni fogják! Kell egy kis idő amíg rájönnek a használatra, de utána ki se fognak szállni belőle! :) Ezen az oldalon ( [link] és a fórumán rengeteg információt megtalálsz, arra az esetre is ha később lenne kérdésed velük kapcsolatban, itt mindig segítenek. Sok örömet hozzájuk! :)
2013. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb lesz nekik :)
2013. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!