Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec megfelelő egy...

Ez a ketrec megfelelő egy hörcsögnek? (link, méretek és a többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Méretek:

hosszúság: 55cm

szélesség: 47cm

magasság : 37cm


Egy kb. 4 hónapos fiú angóra (hosszúszőrű) aranyhörcsögöt szeretnék benne tartani.



2012. dec. 28. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen àron talàlsz nagyobbat is,amugy szerintem relative kicsi,foleg fiunak èn nagyobbat vennèk.
2012. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát max. használtat, de olyat meg nem akarok venni, mert azokra általában garanciát és számlát se adnak. Valamint általában mindig van valami hiba velük, és járt már benne más hörcsög.
2012. dec. 28. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Egy aranyhörcsögnek ez a ketrec nagyon kicsi. A két emelet meg miegymás elvesz a ketrecből egy csomót. Nekem törpehörcsögök vannak ennél kétszer nagyobb helyen, és arra azt mondom, hogy úgy nagyjából elég. De egy fiú aranyhörcsögnek nagy hely kell, mert igénylik a teret.

Mindenképp ragaszkodsz az emeleteshez? a hörcsög a műanyagot hamar tönkre fogja tenni, megrágja meg egyebek. Van emeletes ketrec ami rácsos mindenütt, esetleg az ami jobb lenne

2012. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Ez nagyon-nagyon drága!!!
2012. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez még éppen hogy megfelel egy aranyhörcsög számára. Csak egy nagyobb mókuskereket tegyél majd be neki mindenképp. És egy emelet legyen betéve neki, mert úgy jobban el fog férni és te is jobban hozzá tudsz majd férni a hörcsöghöz.
2012. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

18:43-as vagyok:


Ez amúgy jobb, ez tökéletes lenne méretileg aranyhörcsög számára: [link]

2012. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a ketrec törpehörcsögnek való, az aranyhörcsögnek kicsi. És ennél nagyobbat lehet venni olcsóbban is. Nem csak használtan. Meg ebben a berendezés is alapból kicsi, ki kéne cserélni, nagyobb kerékre, nagyobb házra...
2012. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez például hasonló áron van, nem olyan széles, de jóval magasabb, nagyon jól berendezhető.

2012. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tudod milyen nehé lesz takarítani az emeletet meg ezeket a kis csöveket meg mittudomén miket? tapasztalatból mondom
2012. dec. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ráadásul ennek a fele áráért kétszer ekkorát és jobbat találsz avetrán és nem értem miért baj ha használt... (előző voltam)
2012. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!