Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a fehér pötty a...

Mi lehet a fehér pötty a törpehörim szemében?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 20:41
 1/6 anonim válasza:
enyimnek is volt,de kiderült csak vmi pihe cucc szállt rá :$ lehet neked nem ilyen van, de sztem vidd el dokihoz(:
2009. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a hörid? Ha idős, akkor valószínű, szegény kezd megvakulni, ha fiatal, akkor vagy saját maga, vagy ha párban él, akkor egy másik höri belekapott a szemébe. Esetleg még gyulladás is lehet, de akkor hunyorítana, nem tudná kinyitni teljesen.

Mindenesetre javaslom, ha nem múlik el szerdáig, akkor vidd el dokihoz, ő konkrétan meg tudja mondani, és ha olyan, akkor gyógyítani is.

Majd írj, hogy mi a helyzet!

2009. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy cukorbetegség is lehet, tényleg nem ártana dokihoz vinned. Nem iszik túl sokat? Előző voltam.
2009. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sajnos az itteni állatorvos nem hajlandó megnézni ilyen kis állatokat :S

egyébként nem nyitja ki teljesen azt a szemét, csak félig, és ott a nagy fehér folt..

másfél éves:)

2009. okt. 13. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Talán tudok keríteni neked állatdokit. Sürgősen el kellene vinned, mert lehet, hogy tényleg belekapott, és be van neki gyulladva. Arra ír egy normális doki szemcseppet.
2009. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szegény öreg. Kb 2 évig élnek. :(
2010. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!