Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a deguval télen?

Mit csináljak a deguval télen?

Figyelt kérdés

A ketrece olyan hogy több emeletből áll. Mindig az emeleten alszik ami hideg műanyag. Csináltam neki lent a forgácsban vattából ilyen kis \'ágyat, kuckót\' de nem akar ott aludni. Van faháza is de ottsem akr aludni. Félek hogy így télen megfog fázni mert nagyon hideg van és még hidegebb is lesz :S

Mit csináljak?


2009. okt. 13. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy állat, de nem hülye. ha fázik, igénybe fogja venni a melegebb kuckóját is. különben is, gondolom fűtetek a lakásba, nem? ha te nem fagysz meg, ő sem fog.
2009. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de fűtűnk majd, de akkois hideg szokott lenni mindig a lakásunkban.

és remélem télleg befog akkor menni ha fázik >____<

2009. okt. 13. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha fázik, be fogja magát vackolni. Azért azt áruld el kérlek, hogy hány fok van nálatok télen, ha félsz, hogy megfázik a degu?
2009. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát azt nemtudom hogy hány fok, de én ígyis fázok felöltözve(vastag pulcsi, póló, nadrág, zokni) és még este is a takaró alatt... de majd ha befűtünk akkor télleg lehet jobb lesz

köszi a válaszokat (:

2009. okt. 13. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:

20:53 vagyok. Nálunk nemigen van 17-19 foknál melegebb télen, de még nem fázott meg sem a hörcsögünk sem a tengeri malacunk.

Ne aggódj, nem lesz baj a deguval sem. Esetleg, ha nagyon hideg van, kicsit közelebb teheted a ketrecet a fűtőtesthez (de nehogy megsüsd! :) )

2009. okt. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D:D:D okés

köszi :)

2009. okt. 15. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!