Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! A törpenyuszim most...

Segítség! A törpenyuszim most szült 1db (! ) szerintem halott kisnyulat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jöhetnek még tesók? Mert most abbahagyta, csak mosakszik.Tudtuk hogy terhes, rendesen tápláltuk, fészket épített, mindent megkapott, nyugiban volt, állatorvosnál is volt, azt mondták kevés kicsi van benne. Nem volt beteg. Akkor miért halva született a kisnyúl? Lehet, hogy azért, mert sokat mozgott terhesen is a nyuszink?
2009. okt. 14. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom a nyuszidat! Hívd fel gyorsan az állatorvost, ha valamiért nem elérhető, akkor szívesen megadom a mi dokink számát!!!
2009. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegény :(
2009. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm! Légyszíves megadnád a doki számát? Pesten van?

Még 1x köszönöm a gyors válaszokat!

2009. okt. 14. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is tudok állatorvos számát Pesten ha érdekel (Csepelen)
2009. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első vagyok! Sajnos a dokim váci, de látom van itt budapesti is. Sztem szaktanácsot telefonon is tud adni! 06209160716 Faragó Zsolt. Azóta valami történt? Hogy van a nyuszi??
2009. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2009. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

melyik kerben laksz?

mert 3. és 17.ben tudok nagyon jót.

2009. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az anyanyuszi jól van, de több csöppség nem jött ki még belőle. Az állatorvos szerint még holnapig szülhet többet. Szegény kis halott picikét beletettem egy szép díszdobozba, majd adunk neki nevet és eltemetem. :(((

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm! Köszönöm az orvos ajánlásokat is!

Majd még jelentkezem, hogy mi újság. Csak az anyanyuszit féltem már, hogy neki ne legyen baja. Nagyon szeretjük!

2009. okt. 14. 16:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, 8. kerületben lakunk. Esetleg non-stop állatkórházat tudtok?
2009. okt. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!