Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a tengerimalac...

Mi a baja a tengerimalac körmének? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van nálam most átmenetileg egy tengerimalac, és szerintem sosem volt még vágva a körme, mert rettenetesen nézett ki szegény. Nem is ez a gond, hanem, hogy van az egyik körmén egy ilyen barna bumszli.( nem tudom, hogy hogy kéne körülírni...) Olyan, mintha el lenne ott szarusodva, vagy nem is tudom...

Még sosem volt tengerimalacom, szóval fogalmam sincs, mi a teendő ezzel.



2013. jún. 27. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azon a részen van, amit le lehet vágni, akkor valószínű attól alakult ki, mert nem volt vágva a körme, csak simán vágd le a körömmel együtt, de ha a tövénél van, akkor nem árt megnézetni egy állatorvossal.
2013. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az egész körmén van ez, a végéből vágtunk picit, valószínűleg nem fájt neki, csak hát akkor sincs ez így rendben...
2013. jún. 27. 01:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen az szarú!
2013. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!