Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A deguk és az ugró egerek...

Zsuzsabazsa kérdése:

A deguk és az ugró egerek megehetik a mazsolát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megbíztak ezek állatok etetésével, volt rendes előrecsomagolt magvak is, de otthonról vittem mazsolát és azt is adtam nekik.

Az jó ugye?



2013. jún. 28. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Deguk nem ehetnek mazsolat, es semmilyen cukrosat, mert a szervezetuk nem tudja lebontani.

Inkabb 1-1 karika uborkat adj nekik, vagy a mieink kedvence a sos snacker volt, imadtak ropogtatni.

Edeset ne adj nekik.

2013. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fűevő, érzékeny emésztésű állat mind a kettő. Még a magkeverék se az igazi nekik, Fűalapú tápot kéne enniük.

Ember kaját ne adjál nekik. Friss zöldből pár szállal is boldogok lesznek, csak ha nincsenek hozzászokva, eleinte nagyon keveset kaphatnak.

2013. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A deguknak ne adj mazsolát, vagy más édességet, túl cukros kaját, chipset, ilyesmit, mert megbetegszenek. Helyette inkább zöldségeket, salátalevelet. Arra is figyelj, hogy ha káposztaféléket kapnak (káposzta, karalábé stb.) attól felfújódhatnak.
2013. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nna Jó hogy írtátok, de már adtam sajna két ízben is.

Most már biztos, hogy nem adok nekik mazsolát.

Köszi a válaszokat.

2013. júl. 1. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!