Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy átvészeljen...

Mit tegyek, hogy átvészeljen a nyuszim egy napot egyedül itthon?

Figyelt kérdés

Esküvőre megy az egész család. Utaznunk kell hozzá sokat. Reggel szeretnénk indulni 7-8 fele és este pedig haza jövök az utolsó vonattal,de így is éjfél,hajnali 1-2 mire haza keveredek.

Mit tegyek, hogy legyen egész napra kajája??? Eléggé hozzá van szokva, hogy reggel,délután,este ki van engedve. Talán ezzel nem is lesz olyan gond,ha reggel kiengedem. Viszont fél6-kor van neki reggeli és délután nasi és este is kaja. Ha berakok neki sok tápot akkor egy délelőtt alatt megeszi,ha répát rakok be neki azt is megeszi és délutánra,este semmi nem marad.

Rokon nem él közel, hogy rá bízzam és az ismerősök sem olyanok, hogy lakáskulcsot adnék neki... Más ötlet?


2013. jún. 30. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
simán kibírja :D rakj be neki tápot meg répát meg mindent amit kap aznap csak a vacsit ne ha teli van akkor nem eszik többet, vagyis az enyémet már láttam kajától elfordulni :) friss széna és friss víz és ennyi én is volt már hogy egész nap nem tudtam vele foglalkozni, ha nagyon de nagyon éhes eszi a szénát vagy iszik többet hogy teli legyen :) nem fog éhen halni másnap meg egy hatalmas kényeztetés meg sok játék :)
2013. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A természetben egyszer hopp, máskor kopp. Egy-két napos éhezést simán kibír, sőt, talán még jót is tesz neki. Kutyatartók legalábbis esküsznek rá.
2013. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!