Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csuklyás patkányt szeretnék....

Gomi16 kérdése:

Csuklyás patkányt szeretnék. De attol tartok hogy ( mivel egész delelott suliba vagyok kb.2-ig) unatkozna itthon egyedül. Viszont ketőt nem vehetek mert a szüleim nem engedik. Mit tegyek? Rosz döntés lenne ha csak egyet vennék?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy kettőte, vagy egyet sem, viszont ajánlom a hörcsögöt, ő egyedül szeret lenni
2013. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyet semmi képpen se!! ESETLEG ha egész nap veled lenne, bár úgy nem kapja meg azokat a dolgokat amiket a másik pati adna neki. Kurkászás, beszélgetés stb.

És igen a hörcsögöt ajánlom én is! :)

2013. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg szüleiddel, hogy hagy legyen kettő. Probáld beadni nekik, hogy "nem mind1 nekik hogy 1 vagy 2, sok vizet nem zavar még egy?" :) persze te tudni fogod hogy nagyon nem mind1 hogy 1 vagy 2 mert szükségük van a társaságra :) de psszt ;)
2013. máj. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy mondd meg nekik, hogy egyedül depressziós lehet. Sőt akár vadabb is.
2013. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

tudom a hörik elvannak xd Nekem is volt egy csak szegény elpusztult. Majd megpróbálok beszélni a szüleimmel...és remélem jutok valamire:))

és tényleg köszi mindenkinek :D Jaaa és valakinek amúgy van patkányaa???? Mert azért is szeretnék mert imádom őket :)

2013. máj. 27. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
van. négy lányka és imádnivalóak :) majd beszámolót kérünk ide a kérdés alá, hogy hogyan alakul a helyzet ;)
2013. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van, két "pasi". :) Tényleg nem jó őket egyedül tartani, főleg, ha nem vagy otthon egész nap.
2013. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is kikönyörögtem,de éppen hogy megengedték.Én is érveltem a depresszióssággal ,a magánnyal,meg egyebekkel,meg hogy társas lény.nekem is két hím van,igaz ma kaptam őket,de akkor is imádom őket!És ne vegyél egyet.!Ha egyedül lenne akkor 20 órát kellene vele foglalkoznod(ezt olvastam neten),ezzel is érvelj!!!!!!
2013. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok!Ha kíváncsi vagy valamire,írj!
2013. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!