Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitöl lehetett ez? Mert mi...

Mitöl lehetett ez? Mert mi nem tudonk rájönni

Figyelt kérdés

az ismerösömnek volt 2 dzsungi törpehüörije tesok voltak,egy fiu,egy lány.

tegnap reggelre a gazdája arr ébedt ,hogy a lány meghalt,és a fél pofája le volt nyuzva.

cska fiu höri tehette ezt. mert éjszaka történt,és nincs is más állata lakásukbna. szerintetek mi okozta?

már olyna 4-5 hönpja eggyütt voltak soah enm bántották egymást.


2009. okt. 15. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez durva!!!Valami agresszivitást váltott ki!A fiú höri hogy viselkedett a történtek előtt?
2009. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nekünk Szíriai aranyhörcsögeink voltak, de gondolom így van ez más hörikkel is.

Ha fehérje hiányuk volt átmentek kannibálba. Az anya megette a kölykeit, vagy az erősebb megölte, megrágta a gyengébbet. Néhanapján meg kell őket kínálni egy kis párizsival, főtt tojással, sajttal, és akkor nem kezdik ki egymást.

2009. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat

elsönek:a fuhöri teljesen jol viselkedett

nem tapasztaltak rajta és én sem semmi különöset.sokat vagyok náluk igy tudom.

2009. okt. 15. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egyik pillanatról a másikra jön elő. Néha hónapokig jól elvannak, aztán kialakul náluk a hiány. Fehérjedús kajákkal kínáld meg őket hetente 2x - 3x, kismamáknak többször.
2009. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!