Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög eledelt lehet adni a...

Hörcsög eledelt lehet adni a törpe nyuszinak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a nyulak nem szeretik pl. a kukoricát. De nem volt még nyulam szóval nem tudom.
2013. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Most jöttem rá hogy hülyeséget írtam. A szárított kukoricára gondoltam!
2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szeretik a kukoricát amugy csak nem tudom h van e benne olyan amitől rosszul lehet..
2013. júl. 2. 06:46
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lehet neki adni. a nyulaknak nem jó a kukorica.
2013. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na várjunk... A kukoricát igenis eheti a nyúl. A probléma csak az, hogy magas a táplálóértéke, ezért hizlaló takarmány. Csupán csak nem ajánlott.

Ha megnézed a hörcsög eledelt akkor le van írva, hogy milyen magvak találhatók benne és amit nem ehet azt vagy kiszeded belőle vagy inkább nem adod neki a hörcsög tápot. Szerintem a nyuszik érzékenyebbek a táplálkozásra mint a hörcsögök, úgyhogy biztos lesz benne olyan amit nem ehet.

Az én nyuszim automatikusan nem eszi meg azt, amitől baja lesz. Kiválogatja magának...

2013. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem volt nyuszim és imádta a kukoricát
2013. júl. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ő is szereti és a nyuszi eledelben is van kukorica :) .
2013. júl. 11. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!