Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eger környékén honnan tudok...

Eger környékén honnan tudok élve fogó egércsapdát szerezni?

Figyelt kérdés

Van a pincénkben egy egér, mivel eléggé állatvédő vagyok, nem kívánom a halálát, csak szeretnénk megfogni, párom nem díjazza, ha ott van. Nálunk otthon a ragasztó nem vált be, ezért gondoltam erre a csapdára, itt valahol olvastam róla.

Tudja valaki, lehet-e ilyet szerezni, ha igen, akkor milyen áron?


2009. okt. 15. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

a legolcsóbban otthon: fogsz egy magas falú fazekat vagy vödröt, teszel az aljába fincsi magokat, egy részüket meg is törheted (pl.mozsárban) egy kicsit, úgy illatosabb.

Beteszed a pincébe, a falához kívülről odatámasztasz egy deszkadarabot, hogy a cini fel tudjon mászni.

Az egér kiszimatolja, felmászik, beugrik, de kijönni a sima falon már nem tud, így kénytelen megvárni, amíg rátalálsz és megmented.

Vidd jó messzire, szántóföldre, mezőre, mert különben visszajön!

2009. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!